Kryoliposukce zmražením, kryo-kavitace.

Odstranění tukových buněk mrazem, kryolipolýza.

Kryo-liposukce v Polar Space

Kryoterapie lázně  Jablonec kryoliposukce, hubnutí mrazem - Lázně Jablonec kryolipolýza v lázních

Celotělová kryo kavitace - účinější než liposukce.

Kryo-liposukce extrémním mrazem.

Kryo - Shape: rychlé a trvalé odstranění tuků.
InBody analýza, 10x polárium, denně VacuShape - podtlakový systém + lymfatická masáž, celodenní nízkoenergetická strava vč. dietních koktejlů, aktivace metabolizmu.
Cena: 5 nocí s programem 9.000,- Kč , 10 nocí 17.000,-.
Samostatný pokoj: + 200,-/noc.

Příklad - kryolipolýza v kabině Polar Space:
Paní V.H., pobyt Kryo Shape, 5 nocí s kryolipolýzou, kontrola po 2 měsících:
ztráta tukové tkáně (BFM - body fat mass) 4,8 kg, tj. více než 22%.
Bez Jo Jo efektu.

kryoliposukce Jablonec
kryolipolýza

kryoliposukce zkušenosti


Neinvazivní liposukce - odstraňování tukových buněk mrazením. Kryo kavitace je nejmodernější trend v současném boji proti úporné celulitidě a nenasytným tukovým buňkám. Má skvělé výsledky. V současnosti se nabízejí dvě formy. Jednou z nich je využití jednoúčelových přístrojů (např. Zeltiq), příp. kombinace termo- a kryolipolýzy. Druhou variantou jsou kabiny typu Polar Space. Rozdíl je v rychlosti zchlazení tukové tkáně. Kabiny pracují s teplotami minus 150 stupňů, dosahují maximálních teplotních změn velmi rychle
a vysoce efektivně. Fyziologické reakce nastávají při aplikacích v trvání 180 - 240 sekund. Vyjádření lékařů ze špičkových pracovišť o kryo-lipolýze jsou jednoznačná. Některá citujeme.

" ... Neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk, kryolipolýza, garance úbytku 25% tuku po jediné aplikaci, doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podloženo rozsáhlými klinickými studiemi. Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. .. na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň... "

" ... Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který zahájí jejich postupné odumírání. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25 až 30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících .., a hlavně je trvalý! .... Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.
Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé! „Jedná se o proces kryolipolýzy, což je inovativní technologie vyvinutá k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk
s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se
o převratný a doposud nejúčinnější bezbolestnou "liposukci" vůbec. Navíc odstraněné tukové buňky jsou pryč, a jakmile klient dosáhne stabilní hmotnosti, je výsledek trvalý,“ říká MUDr. Pavel Boček.
Zdroj: web YES Visage.

Na téma kryolipolýza podrobně referují stránky mediest cz:
Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Místo mechanického, tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „studená terapie“. Jedná se o řízené zmražení tukových buněk.. . Tato jednoduchá a již dlouho v medicíně používaná metoda, našla nové uplatnění v estetické dermatologii a přináší opravdu ohromující výsledky. Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou liposukcí, ...

První výsledky zákroku může pacient zpozorovat již po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2-4 měsíce. Pomocí kryotechnologie může dojít k redukci tukové vrstvy o 20-40 %. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením kryolipolýzy eliminovány, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Pacient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Kryo liposukce v Polar Space výše uvedené poznatky bezezbytku využívá a přináší vynikající výsledky. Extrémní chlad v prostoru kabiny působí jako obrovský aplikátor a celoplošně podchlazuje tkáně zejména v partiích břicha, hyždí a stehen. Stejně jako u klientky na fotografii, matky dvou dětí, doporučujeme proceduru absolvovat 6 - 10x, při nedostatku času i v průběhu jednoho týdne, max. 3x za jeden den. Součástí kůry je InBody diagnostika a poradenská konzultace s odborníkem na redukční výživu. Zřetelný efekt ztráty tuků nastupuje již po 2 - 3 týdnech. Nepotřebujete žádné namahavé cvičení nebo diety.
Program má ambulantní i pobytovou variantu. Cena za první návštěvu - diagnostiku, konzultaci a aplikaci chladové terapie je 900,- Kč, každé další ošetření stojí 350,- Kč.

Expert v oboru kryoterapie MUDr. L. Šmolík vysvětluje:
"... kryoterapie nemá prakticky žádné stresující účinky, naopak bývá přijímána většinou příznivě. Ke ztrátě tepla dochází nepřímou cestou vyzařováním a průměrná teplota kůže se na konci 3 minut pohybuje kolem 5 °C. Ochlazení přitom dosahuje do hloubky max. 1,5 až 2 cm. ... celý článek.

Upozornění:
Ošetření v poláriu zasahuje zejména stehna, hyždě, boky a břicho. Působí na tělo celoplošně. Neumožňuje přesně cílenou lokalizaci. Ošetření na omezeném rozsahu vybraných partií nabízí kryolipolýza přístrojem Zeltiq, se kterým u nás nepracujeme.

kryolipolýza kryolipolýza mrazem

Kryolipolýza přináší navíc další efekt. Jako léčba chladem - mrazem má velmi dobré výsledky u všech typů bolestí, působí na klouby, svaly, migrény, gynekologické potíže, menstruační bolesti. Dlouhodobě přináší zlepšení alergií - ekzémů, vyrážek, dýchacích potíží, chrání před rýmou - alergickou i z nachlazení. Významné je i zlepšení chronických onemocnění.

Celotělová kryoterapie je také účinným prostředkem na překonání psychického vyčerpání, únavy a deprese.


Pobyty na hubnutí - příklady:

Pan M. M., 24 let.
Program Úspěšné hubnutí + kryolipolýza.
Výška 195 cm, hmotnost 133,4 kg.
Po 20 dnech mínus 11 kg, po měsící -15 kg.

Paní A.F., 59 let.
Do poradny byla doporučena z rehabilitace. Tam docházela pro sníženou pohyblivost, bolesti kyčelních a kolenních kloubů, zad a kříže.
Výška 147 cm celková hmotnost 80,5 kg, z toho tuky 41,6.
Po 5 měsících hmotnost 69 kg, z toho tuková tkáň 30,7. Dosažená změna byla 10,9 kg odbouraných tuků. Kontrola po 13 měsících: úbytek váhy 14,8 kg, z toho tuků 13,2 kg.


Slečna H.D., 18 let.
Program Úspěšné hubnutí + kryoliposukce.
Výška 160 cm, hmotnost 75,9 kg, tuky 31,1 kg.
Pobyt 5 nocí, úbytek tuků 3 kg, na obvodu pasu -5 cm, břicho -8 cm, boky -8 cm.

Pan N.A.A., 25 let.
Program Hubnutí s dietou.
Výška 170 cm, váha 161,2 kg. Pobyt 20 dní, snížení váhy o 8,7 kg.


Paní H.D., 39 let.

Program Úspěšné hubnutí, kryoliposukce.
Výška 157 cm, hmotnost 61,2 kg, tuky 24,6 kg (norma 10,6-17),
svaly 19,5 (norma 20 - 24,5), index PBF - percent body fat 40,2 (norma 18 - 28)
Pobyt 20 dni, úbytek tuků 4,6 kg. Svaly + 2,6, index PBF 32,4 .
Na obvodu pasu -6 cm, břicho -7 cm, boky -4 cm, stehna -4 cm.Více informací na hlavní stránce Kryoterapie
www.relaxace.com © 2009