Lázně, wellness víkend pro ženy: Lázně, lázeňské pobyty, wellness víkendový relaxační pobyt. Hotel relaxační i víkendové wellness pobyty, lázně, sauna, masáže, shiatsu. Hotel wellness koupele, zábaly, lymfodrenáž. Dámský relaxační víkend, wellness pobyty , víkendy pro ženy, managery, seniory: Hotel Balneo Relaxace, Stress management-relax, Nadváha hubnutí, víkendové lázně, víkendové lázeňské pobyty.

víkend wellness lázně hotel wellness relaxace hotel wellness pobyt
Více na Lázně Jablonec

Hotel wellness lázně rekreace - Relaxační a víkendové wellness pobyty.
Víkendový program, pobyt a relaxace pro ženy, managery, dovolená pro seniory.

relaxační lázně

Anti-stres lázně, relaxační a wellness pobyty pro víkend, týden.
Wellness - lázně na nervy, balzám pro duši.
Prameny psychické pohody.
Relax a wellnes program pro ženy

wellness@relaxace.com

Wellnes pobyty, lázně a hydroterapie jsou nejsilnější a nejúčinější metody. Wellness, intenzivní relaxace, psychická regenerace, rekreace a rehabilitace. Lázně - mimořádně  intenzivní relaxační wellness pobyty: víkend, týden, dovolená. Víkendový relaxační pobyt. Hotel nabízí speciální programy pro managery, pro ženy: Balneo, Relax & Vital, Stress management - relax pro managery, S O S intenzivní program "Psychická krize - duševní, nervové vyčerpání", Nadváha, Senior, Záda a klouby, Dyslexie - LMD (pro děti pobyt i procedury zdarma). Relaxační, ozdravné a regenerační programy na dva dny, týden, klasick i víkendové, pro ženy i seniory. Relaxační a wellness procedury 120 - 180 minut denně. V příjemném, neformálním prostředí se spojují lázně a klasická rekreace v nádherném kraji (Jizerské hory, Český ráj, Krkonoše). Příjezd do hotelu je možný kterýkoliv den v týdnu.

Blahodárné lázně vás uklidní, odplaví stres, napětí i bolest. Okamžitá a intenzivní relaxace regeneruje duševní síly a výkonnost, je zdrojem zdraví, vnitřní harmonie, spokojenosti, duševní vyrovnanosti - wellness .

relaxační lázně

Wellness lázně: rekreace, relaxace, dovolená, wellness pobyty víkendové i na týden.
   Relaxační Lázně hotel Jablonec nad Nisou jsou jediné zařízení svého druhu v České republice vedené psychologem.
Soukromé lázně nabízejí víkendové wellness pobyty zaměřené na zvládání stresu a jeho následků. Jsou určené i pro ženy a managery či seniory. Na rozdíl od jiných podobných pobytů je naším cílem nejen "wellness", tj. cítit se dobře, ale také
maximálně posílit psychickou výkonnost, odreagovat stress. Kombinací jedinečných procedur navíc dosahujeme uvedení nervového systému do režimu alfa, ve kterém nastupuje proces intenzivní regenerace psychických sil. Rozsah programů je mimořádný, zpravidla 2 - 3,5 hodiny čistého času denně.

Procedury: Hydroterapie - hydromasážní a relaxační venkovní bazén, vyhřívaný celoročně na 37 stupňů, bylinné a bahenní vanové koupele - rašelina, lokální rašelinové zábaly, sauna, fototerapie - solárium s biotrubicemi, bioptronová lampa, masáže - klasická, rehabilitační, lymfatická, reflexní, lymfodrenáž - manuální, přístrojem Lymfoven, shiatsu, suchá uhličitá koupel, vyhřívané bandáže Golf Beautytherm Profi, AVS psychowalkman, EDR biofeedback, oxygenoterapie - kyslíková kůra, magnetoterapie - nizkofrekvenční pulzní magnetické pole, hydrocolon terapie - odstranění toxinů výplachem tlustého střeva.

Nabízíme:
* programy Lázně, Relax & Vital, Stress management a další, které vedou ke zvyšování psychické kondice, vitality a k intenzivní obnově duševní energie. Pomáhají překonat stres, následky dlouhodobého duševního vypětí, osobních problémů a nezdarů, konfliktů či pracovní zátěže.
* klasické rekreační pobyty s možností poznávat nádherná místa Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje,
* kombinaci obou forem dovolené.

  Našimi hosty jsou lidé, kteří potřebují posílit nervy a pohladit na duši, překonat stres, a ti jejichž pracovní, studijní či osobní aktivity přinášejí nadprůměrnou míru psychické zátěže.
     Speciální programy směřují k udržení a obnově vysoké výkonnosti, prevenci a odbourání stresu a jeho následků. Vyhledávané jsou pobyty pro ženy, s programem ke snížení nadváhy, pro seniory, při potížích se zády a klouby atd.. Dosavadní dobré výsledky mají základ v odbornosti a zkušenostech personálu, bohatém repertoáru jedinečných procedur a mimořádně vysoké koncentraci pozitivní energie.
     Tým, ve kterém pracují fyzioterapeut, maséři a psycholog věnuje každému hostovi individuální péči, velký důraz je kladen na osobní přístup. V jednom termínu přijímáme zpravidla méně než 10 osob.
     Procedury jsou plánovány na dopolední a podvečerní hodiny, tak aby měl host dostatek času pro rekreační, sportovní či turistické aktivity.
     Do 25 minut chůze od Relax Centra je bowling, tenis, squash, badminton, indoor golf, plavecký bazén, vyjížďky na koních. V okruhu 35 km se nachází řada historických památek, hrady, zámky, skalní města, krápníková jeskyně, muzeum, zoologická a botanická zahrada, zábavní komplex Babylon s aquaparkem, přehrada, trasy pro pěší turistiku, v zimě sjezdovky i běžecké tratě.
     Pobyt je standardně  se snídaní formou švédský stůl. Lze objednat s polopenzí. Podává se česká kuchyně, jednotné menu - předkrm (polévka), hlavní jídlo, nápoj. Příplatek činí 200,- Kč. Za stejných podmínek lze výjimečně přiobjednat plnou penzi. Restaurace s dobrým i vynikajícím jídelníčkem jsou vzdálené 3 - 10 minut.

Pobyt s intenzivním regeneračním programem je možné absolvovat jako součást pracovní cesty, školení, psychologických testů, poradenské služby psychologa, konzultační kurz "Prevence a překonání stresu" atd. Většina zaměstnavatelů může část nákladů na regenerační pobyty hradit ze sociálnho fondu nebo z FKSP. Pro takový případ rádi vystavíme fakturu.

Pobyt s relaxačním programem: cena 1250,- Kč za osobu a noc zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídani a cca 2 hodiny procedur: sauna, hydromasážní a relaxační bazén, kompresní mechanická masáž nohou, bylinné koupele, relaxační přístroj AVS, lymfodrenáž na přístroji Lymfoven, magnetoterapie, oxygenoterapie, vyhřívané bandáže, solárium.

Program BALNEO RELAX
4x ubytování se snídaní
2x 60 minut hydromasážní bazén, 1x 30 minut bylinná koupel, 1x 30 minut vanová koupel s rašelinou, 4x 30 minut
program "Nejhlubší relaxace" s relaxačním přístrojem Orion.
Rozsah procedur: 5 hodin. Cena: 3.490,- Sezona B: 2990,-
Program lze rozšířit výběrem procedur z ceníku.

Program RELAX & VITAL
2x ubytování se snídaní.
1x 60 minut celková masáž , 1x 60 minut shiatsu , 2x 60 minut hydromasážní bazén , 2x 30 minut magnetoterapie, 2x 30 minut AVS, 1x 60 minut sauna.
Rozsah procedur: 7 hodin. Cena: 3590,- Sezona B: 2970,-
Další den vč. programu v rozsahu 3 hodiny: 1490,- Sezona B: 1250,-
Procedury lze doplnit jinou aktivitou, doporučujeme např. vyjížďku na koni, tenis, squash, indoor golf.
Zdarma: solárium.

"Nadváha - celulitida". Velmi intenzivní a úspěšný program s mnohostrannými příznivými účinky. Ovlivňuje pohybové ústrojí, záda, klouby, svaly, nervový systém, pokožku, metabolizmus, cévy, vnitřní orgány .. .
6x ubytování se snídaní.
6x Golf Beutytherm Profi, 4x hydroterapie do 60 min., 3x masáž 30 min., 5x plynová obálka 30 min., 1x sauna 60 min., 6x fitness trenažer 20 minut, 6x dietní potravní doplněk, denní dávka.
Rozsah procedur: 17 hodin. Cena: 7950,- Sezona B: 6690,-
Další den vč. programu v rozsahu 3 hodiny: 1325,- Sezona B: 1100,-
Zdarma: 3x solárium nebo 1x sauna.

"Lymfatický systém & celulitida" Indikace: únava, nadváha, celulitida, otoky, bolesti hlavy, kloubů, zad, poruchy prokrvení, křečové žíly, profese s vysokým zatížením nohou, detoxikace a podpora imunitního systému, zvýšení výkonnosti.
6x ubytování se snídaní.
2x ruční lymfodrenáž 60 minut, 7x mechanická lymfodrenáž 60 minut, 3x hydromasážní bazén až 60 minut, 6x magnetoterapie 30 minut, 6x suchá uhličitá koupel 30 minut, 3x vyhřívané bandáže 60 minut, 6x fitness trenažér 10 minut.
Rozsah: 22 hodin. Cena: 10.950,- Sezona B: 8.970,- Další den vč. programu v rozsahu 3,5 hodiny: 1.790,- Sezona B: 1490,-.
Zdarma 3x solárium, 1x sauna nebo bazén.

"Lymfatický systém - mini."
6x ubytování se snídaní.
7x mechanická lymfodrenáž 50 minut, 3x hydromasážní bazén až 60 minut.
Rozsah: 9 hodin. Cena: 6.950,- Sezona B: 5.700,- Další den vč. programu v rozsahu 1,5 hodiny: 1.190,- Sezona B: 990,-. Možnost výběru dalších procedur z ceníku.

"Stress management - relax". Program maximální možné intenzity s vynikajícími účinky terapeutickými i preventivními.
6x ubytování se snídaní.
6x oxygenoterapie 60 minut, 6x magnetoterapie 45 minut, 6x AVS 30 minut, 4x masáž 30 min., 3x hydromasážní bazén až 60 minut, 1x shiatsu 60 minut, 1x sauna, 6x mentalvit kombinace (Q10, ženšen, ginko biloba, C 500, vitamín E).
Rozsah procedur: 20 hodin. Cena: 8950,- Sezona B: 7550,-
Další den vč. programu v rozsahu 3 hodiny: 1490,- Sezona B: 1250,-
Zdarma: 1x sauna, 2x solárium, fitness věž a rotoped bez omezení.

Index   Relax Centrum   Dovolená - Hotel RC   Ceny

Charakteristika nejvýznamnějších procedur.
Hydroterapie, koupel ve vodě s obsahem ozónu a jódu, teplota 37 stupňů C.
     Metoda využívá příznivých účinků tepla, vody , vodního proudu, vztlaku a aereosolu na lidský organizmus. Hluboké prohřátí tkání zlepšuje metabolizmus a odplavování nežádoucích látek z těla. Teplem se ve svalech a vazivových tkáních se uvolňují zablokovaná místa, zlepšuje se pohyblivost a pružnost.. Problematické partie lze ošetřit jemnou perličkovou masáží přímými a rotačními tryskami. Pro masáž zádových svalů, paží, nohou a kloubů jsou vhodné intenzivní hydromasážní trysky s volitelnou intenzitou. Působením vztlaku ztrácí tělo zhruba 90% váhy, snižuje se zátěž kloubů a svalů. Vytvářejí se tak optimální podmínky pro regeneraci obtíží způsobených artrózou či revmatismem. Proudění prohřáté vody po povrchu těla uklidňuje a posiluje nervový systém, spolehlivě odstraňuje následky psychického napětí a únavy. Snižuje stresem navozený vysoký tlak. Podporuje výkonnost svalů i mozku, rozvoj psychických i motorických schopností, vitality, koncentrace, myšlení. V konečném důsledku má vliv úspěšnost ve většině aktivit. Zvýšené vylučování endorfinů navozuje spokojenost a radostnou náladu, odstraní negativní emoce, strach, úzkost, agresivitu. Přináší relaxaci a vnitřní klid. Hydroterapie je výborným prostředkem k obnovení elasticity pokožky, pomůže při celulitidě, je součástí kůry pro snížení nadváhy.

Relaxační lázně hydromasáže Koupel rašelina

Magnetoterapie.
     Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole, 3,5 - 14 Hz patří mezi moderní progresivní metody současné medicíny. V posledních 10 letech byly výborné účinky potvrzeny shodně na lékařských a rehabilitačních pracovištích v Evropě, Americe i Asii.
Základním principem je fyzikální ovlivnění transportu iontů přes buněčné membrány. Tento proces má rozhodující význam pro látkovou výměnu ve všech tělesných tkáních. To se týká kloubů, chrupavek, svalů a šlach, nervových buněk i mozku. Pulzní magnetické pole urychluje proces regenerace, potlačuje bolesti a záněty, v kloubech zvyšuje produkci kloubního mazu, uvolňuje svalové spazmy. Na nervových drahách umožňuje principem indukce naladit bioproudy v alfa frekvenci. Ta je charakteristická pro stav hluboké relaxace, ve kterém se nervový systém vyrovnává s následky psychické zátěže a stresu, vykazuje optimální výkonnost, tvořivost, schopnost učení a zapamatování.
     Nejčastější užití: artrózy, revma, bolesti zad, kloubů, páteře. Nespavost, migrény, psychosomatické potíže, stres. zlepšení psychické kondice, učení a tvořivého myšlení.

Magnetoterapie Suchá uhličitá koupel

Plynová obálka.
     Suchá uhličitá koupel - zábal v pytli s oxydem uhličitým. Jedná se o jednu z nejpříjemnějších a nejpoužívanějších lázeňských procedur. Kysličník uhličitý rozšiřuje cévy a zvyšuje prokrvení v povrchových vrstvách pokožky i hlouběji v organizmu. Ovlivňuje zejména odvádění škodlivých látek z problematických partií pokožky, působí protizánětlivě, má hojivé, analgetické a vitalizační účinky, odstraňuje vyčerpanost, obnovuje elasticitu a pružnost pleti. Zlepšuje prokrvení periferních částí těla, podporuje okysličení tkání při poruchách srdečně cévního sytému, při ischémii, po infarktu. Metodu lze doplnit o aplikaci krémů, např.: proti celulitidě, revma, pro lepší prokrvení aj.
    Nejčastější použití: kůra ke snižování nadváhy a odstranění celulitidy, poruchy prokrvení, onemocnění srdce a cév, dýchací potíže, psoriasis, hypertenze, klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost, psychická zátěž..

Golf Beutytherm Profi.
     Hloubkově prohřívající tepelné bandáže. Mikroprocesorem řízený přístroj určený k aplikaci metody RTR (Relaxing Thermical Reduktion). Patří k nejmodernějším metodám kosmetické a zdravotní péče s celou řadou pozitivních účinků na lidský organizmus. Tepelné záření v nastavitelných hodnotách od 40 do 45 stupňů C proniká až 3 cm pod povrch pokožky, což nedokáže žádná z požívaných fyzioterapeutických metod.. Ovlivňuje látkovou výměnu, výživu buněk, prokrvení, uvolňuje svalové napětí. Urychluje metabolické procesy a tím mnohonásobně zvyšuje spalování tuků v organismu. Rychlé odbourávání nežádoucích tukových tkání není dosahováno fyzickou zátěží organizmu, chemickými preparáty, dietami nebo dokonce elektrošoky, jako např. u myostimulátorů, nýbrž zcela uklidňující relaxační procedurou. Ne stres a napětí, nýbrž maximální pohodlí, uvolnění a klid. A zde je právě nejvýznamnější zdroj úspěchu - vynikající psychická pohoda následující po každé aplikaci. Metoda má řadu dalších příznivých účinků. Nečastější užití: základ redukčního programu, přináší obvykle 10% úbytek na obvodu pasu po 10 aplikacích. Dále při kloubních onemocněních, bolestech v zádech, svalových spazmech, potlačuje celulitidu, ovlivňuje trávicí systém, ženské orgány, odstraňuje poruchy spánku, nervozitu atd.

Lymfodrenáž. Lymfatické cévy odpovídají za odplavování toxických látek ze tkání. Lymfa obsahuje vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. Průchodu lymfy je dosahováno tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Ochablé svaly a podkožní tkáně jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy. Běžnými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému. Lymfatická drenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost v kritických místech, zrychluje odvádění nahromaděných škodlivin z organizmu. Má vynikající regenerační, preventivní i terapeutické účinky. Příznivě ovlivňuje křečové žíly, trombózy, poúrazové a pooperační otoky, cévní nedostatečnost, lymfedémy, ale i průběh rehabilitace po sportovním výkonu, turistice, při zaměstání s vysokým zatížením nohou. Více informací o lymfodrenážích: Lymfatické masáže

Vyhřívané bandáže Lázně relaxace Celulitida nadváhaLázně wellness

AVS - Auditory Visual Stimulation - Relaxační přístroj.
    Unikátní metodu audiovizuální stimulace je používána k dosažení osobních, pracovních, studijních či terapeutických cílů. Umožňuje rychlé navození kvalitní relaxace, využití autosugesce a vizualizace i u těch osob, pro které je z jakéhokoliv důvodu nácvik některé z klasických relaxačních technik (např. jóga, autogenní trénink ..) málo vhodný. Pod vedením psychologa bývá již po druhém či třetím sezení dosaženo úrovně, na níž lze očekávat příznivou reakci nervového systému. Pozitivní změny nastávají díky navození alfa frekvenci mozkových bioproudů. S uvolněním intuice, tvořivosti a schopnosti chápat souvislosti mizí překážky pro zapamatování a vybavování, snadněji probíhá učení. Zvýšená produkce endorfinů přináší více optimismu, přispívá ke zlepšení nálady a překonání depresivních stavů. Zmírňují se psychosomatické a neurotické příznaky jako podrážděnost, bolesti hlavy či žaludku, poruchy spánku, vyšší tlak atd. Navození frekvence theta otevírá přístup do podvědomí, umožňuje aktivně využít sílu autosugescí, poskytuje příležitost k uvolnění potlačených prožitků. Programově řízená stimulace zrakových a sluchových center pravé a levé poloviny mozku podněcuje centrální nervový systém k optimalizaci výměny informací mezi hemisférami, k odstranění případných rozdílů frekvenčních hladin bioproudů v pravé a levé polovině mozku. AVS se tak řadí mezi metody "one brain - jednotný mozek". Vytváří podmínky pro rovnoměrné zapojení "logické, racionální" a "emoční, intuitivní" schopnosti mozku. To je jeden z předpokladů superlearningu, zrychleného, akcelerovaného, učení. AVS je metoda snadno dostupná, s rychlým účinkem, téměř bez kontraindikací. Pravidelná intenzivní stimulace mozku může novodit vytváření nových nervových spojů a zvýšit mentální výkonnost o hodnoty měřitelné testy IQ.

Lázně wellness relaxaceAVS-wellness lázně

EDR (electro-dermal-response) biofeedback.
Metoda rovněž využívá příznivého efektu relaxace. K navození frekvencí alfa dochází mnohonásobně opakovanou zkušeností s mentálním řízením počítačové hry. Program umožní úspěšný průběh akce jen když speciální senzor snímá elektrický odpor kůže jako konstantní nebo stoupající. Takových fyziologických hodnot je dosaženo jenom za předpokladu, že na úrovni centrální nervové soustavy nedochází k rušivým výkyvům ve frekvencích bioproudů. Musí nastat zklidnění elektrické aktivity vyvolané emocemi, nesoustředěností, odchylkami v uspořádání specifických oblastí mozku atd. Hráč je potom schopen dobré koncentrace pozornosti, oprostí se od emočních reakcí, nereaguje na nedůležité signály z okolí, minimalizuje aktivity psychické i tělesné. Zkušenost z dosažení koncentrace a sebekontroly při hře se uplatňuje i v reálném životě (škola, zaměstnání, vztahy k ostatním...).
     Terapeutické využití předpokládá zpravidla nejméně 20 - 30 sezení. Pro trénink vůle a soustředění doporučujeme
1 - 2 týdny intenzivního nácviku cca 40 minut jednou až dvakrát denně.

Normobarická oxygenoterapie.
     Inhalace 95% čistého kyslíku, 10 litrů za minutu. Metodu používáme přednostně pro podporu činnosti nervového systému. Teprve v nedávné době lékařské výzkumy prokázaly, že příčinou nedostatečné tvorby energeticky bohatých fosfátů - zdrojů tělesné i duševní energie - není nedostatek potravy, minerálů nebo vitamínů, ale nedostatek kyslíku. Pro optimální činnost nervových buněk a mozku, jejich vitalitu a odolnost je dostatečný přísun kyslíku významným předpokladem. Ovlivňuje všechny důležité psychické procesy: vnímání, zapamatování, myšlení, schopnost dlouhodobé koncentrace pozornosti. Jedná se o mohutný prostředek k překonání dlouhodobé či extrémní psychické i fyzické zátěže, vypětí, stresu, únavy a deficitu odpočinku. Patří k vyhledávaným relaxačně regeneračním procedurám.
     Inhalace kyslíku podporuje mikrocirkulaci v krevních vlásečnicích, ovlivňuje funkci cévní stěny a zlepšuje využití kyslíku
v tkáních celého organizmu, tj. i ve svalech, kůži, kloubech, vnitřních orgánech atd. Posiluje imunitní systém a schopnost organizmu vyrovnat se s nepříznivými vlivy prostředí. Uplatní se i tam, kde nejrůznější okolnosti mohou způsobit hypoxii - snížený přísun kyslíku. Je to např. málo příležitostí k fyzickým aktivitám, zhoršená kvalita ovzduší, kouření, stres způsobující zúžení cév, povrchní dýchání nebo řada zdravotních příčin. Onemocnění srdce, potíže s krevním tlakem, ischemie, angína pectoris, astma. Je významnou podpůrnou metodou v terapii při zhoršené funkci jater, ledvin, při tinitu, kožních defektech, komplikacích diabetu, revmatismu, artrózách, bolestech hlavy, migrénách, depresích, únavovém syndromu. Zpomaluje proces fyzického a duševního stárnutí, příznivě působí na psychickou pohodu.

Shiatsu terapieOxygenoterapie

Shiatsu terapie.
     Terapeutický systém shiatsu pracuje se stejnými principy jako akupunktura či akupresura. Tělo i duše jsou v optimálním stavu, pokud životní síla čchi harmonicky proudí po energetických drahách - meridiánech. K harmonizaci terapeut napomáhá manipulací, tahy či tlakem v místech určených cílem procedury. Ošetření trvá zpravidla 60 minut a překvapuje nesmírně silnými a bezprostředními účinky vitalizujícími, preventivními i léčebnými. Člověk prožívá intenzivní příliv nové energie, duševní pohody
a uvolnění. Vedle psychiky, která je vždy velmi důležitou oblastí, ovlivňuje terapeut velmi široké spektrum somatických i psychosomatických stavů.
     Výborně lze ovlivnit rozličné bolesti (záda, kluby, hlava, vnitřní orgány), blokády, poruchy hybnosti, fyzické i psychické vyčerpání, neurotické potíže. Shiatsu je vynikající a stále častěji vyhledávanou relaxační i terapeutickou procedurou
v rehabilitačních zařízeních a lázeňských domech.

relaxace hotel Thermál -20°C

Termální koupele, lázně  celoročně  pod širým nebem, teplota 36 - 38 stupňů, 18 hydromasážních trysek, Koupele, relaxace, soukromí. Pro obsah jódu a ozonu lze zdravotní účinky srovnat s inhalací vodních par u moře. Optimální prostředí pro odplavení stresu a dosažení absolutní pohody. Ideální k rehabilitačnímu cvičení, při svalových atrofiích či spasmech, po operacích kloubů a pohybového aparátu, pro děti, při porušené termoregulaci. Dobré víno zde chutná dvojnásob.

NAPIŠTE NÁM

e-mail pro odpověď:
Dotaz k procedurám, na obsah programů, volné termíny atp. můžete uvést v textu.


R L J
Wellness Urlaub Kur Tschechien Wellnessurlaub, Tschechei, Kururlaub, Kurreisen
Wellness pobyty lázeňské Index    Relax Centrum   Dovolená - Hotel RC   Ceny


www.relaxace.com © 2009